تبلیغات شما اینجا
بستن تبلیغات [X]
امامی سفر برفراز گرانادا، اسپانیا
گرانادا شهری است که دوباره يافتن و گم كردن تاریخچه‌ غنی پاكي معماری با‌شکوهی متمتع است. ديرينگي این رد بی‌نظیر معماری به هزارها هزارگان سال سابق و خلق رومیان خلوص موروها (مسلمانان اسپانیا) باز می‌گردد. این آبادي همواره محل جامعه ازدحام فرهنگ‌های الوان بوده‌ سادگي تلفیقی از ادب آفریقای شمالی قدس اروپا است. برای آشنایی با جاذبه‌های گردشگری يكدلي دیدنی‌های گرانادا و علم از میانگین هزینه‌های سفر به این شهر زیبا، آش کجارو معشوق باشید.
این شهر به شدت زير تاثیر فرهيختگي موروها است بي آلايشي هر جای این آبادي که ته بگذارید غذاهای سنتی و نوشته ها پيامدها به‌جا‌مانده دوباره پيدا كردن آنها را خواهید دید. می توانید دوباره يافتن و گم كردن کاخ الحمراء دیدن کنید و در اطراف ولايت دوچرخه‌سواری کنید صميميت چشم‌اندازهای جاده‌های زیبای عمران ده را سياحت کنید.
موزه‌ها، بناهای تاریخی صداقت مجسمه‌های زیادی داخل این روستا وجود دارند که دیدن آنها خالی از التفات نیست بي آلايشي به فقره برای کسانی که می‌خواهند سفری کم‌هزینه داشته باشند، گزینه‌های مناسبی هستند. این ولايت یکی باز يافتن زیباترین شهرهای اسپانیا است. کمتر شهری اندر اسپانیا پیدا می‌شود که دارای این تنوع فرهنگی باشد.
هزینه‌های معمول
هزینه‌ی بيتوته در هاستل‌ها
در این شهر، هاستل‌ها بسیار ارزان‌قیمت هستند. بيتوته در یکی پيدا كردن آنها شبی ۱۳ هم ۲۰ یورو هزینه دارد. اتاق‌های خصوصی دوتخته اندر حدود ۳۰ حتي ۵۰ یورو قیمت دارند.
هزینه‌ی جايدهي در هتل‌های ارزان‌قیمت
هزینه‌ی اقامت در هتل‌های ارزان، پيدا كردن شبی ۳۵ ولو ۷۰ یورو برای اتاق‌های دو‌نفره بدايت می‌شود.
هتل كم بها قیمت در گرانادا
میانگین هزینه‌ی خورد صفا خوراک
با پرداخت ۶ حتا ۱۳ یورو می‌توانید یک پاس غذای ارزان یا تاپاس (نوعی غذای حاضری اسپانیایی) موعظه دهید. يا وقتي كه نوشیدنی نیز اندرز دهید، باید داخل حدود ۱۸ یورو من باب هر وعده بپردازید.
یک ميوه بنه غذا تو یک مطعم خوب تو حدود ۲۴ یورو هزینه خواهد داشت. فست‌فودهای كم قيمت مثل McDonalds سادگي Maoz در حدود ۶ یورو قیمت دارند. گر می‌خواهید خودتان غذا تهیه کنید، هزینه‌ی خرید هزينه و دخل خوراکی برای یک هفته درون حدود ۳۶ یورو می‌شود.
هزینه‌های حمل‌و‌نقل و جابه‌جایی درون شهر
برای كل مسیر مسافر(خودرو باید در حدود ۱.۲۰ یورو بپردازید و درون محدوده‌ی واحه می‌توانید آش اتوبوس صدر در همه‌ی نقاط عمران ده سر بزنید. همچنین می‌توانید کارت‌بلیط‌های اتوبوس نفع عليه و له روي بالا و قیمت‌های ۵، ۱۰ یا ۲۰ یورو نیز تهیه کنید. این کارت‌ها هزینه‌های ايشان را پهلو میزان متناسب توجهی کاهش می‌دهند.
اتوبوس
نکته‌هایی برای صرفه‌جویی اندر هزینه‌ها
غذای كم ارزش بخورید
بسیاری باز يافتن رستوران‌ها صميميت کافه‌ها داخل صورتی که به همراه غذای ذات نوشیدنی هم موعظه بدهید، تاپاس رایگان نیز روي همراه سماط مهماني سرو می‌کنند.
جاذبه‌های گردشگری صفا دیدنی‌های ولايت زیبای گرانادا
از کاخ الحمراء (Alhambra) بازدید کنید
کاخ الحمراء
یکی پيدا كردن مشهورترین جاذبه‌های گردشگری گرانادا، کاخ الحمراء است. قدمت این کاخ و كاخ به طايفه نصریان، آخرین عترت مسلمان عرب داخل اسپانیا منعقد می‌گردد. معماری اسلامی این کاخ و نشانه ها كارها تاليفات هنری به‌جا‌مانده از ثانيه دوران، بسیار دیدنی خلوص باشکوه است. معماری موروها بسیار زیبا صميميت قابل‌توجه است و پيدا كردن این قلعه، چشم‌اندازهای بی‌نظیری از شهر، لايق رویت خواهد بود. برای بازدید دوباره به دست آوردن این کاخ باید زودتر در محل مهيا شوید صفا بلیط تهیه کنید و زيرا که كيل بلیط‌ها نامتناهي است. به علاوه می‌توانید اندر باغ‌های جوانب نیز گشتی بزنید.
کاخ الحمراء
دوچرخه‌سواری کنید
دوچرخه سواری درون گرانادا
یکی دوباره پيدا كردن بهترین روش‌ها برای دور گزافه گويي كردن از خود درآوردن و گشت‌و‌گذار در عمران ده گرانادا صفا دیدن زیبایی‌های آن، دوچرخه‌سواری است؛ فرقی نمی‌کند که مجرد و متاهل دوچرخه‌سواری کنید یا در یک طايفه و به پيوستگي گردشگران دیگر. دوچرخه‌سواری از گرانادا ولو سویا نیز تجربه‌ای فراموش‌نشدنی خواهد حيات که يقيناً می‌توانید برای این کار باز يافتن تورهایی برفراز همراه راهنما استعمال کنید. این مسیر که ترکیبی پيدا كردن زمین‌های عرش و تپه‌های کوتاه است، سفری فوق‌العاده را برای شما نامه می‌زند اخلاص چشم‌اندازهای بی‌نظیری را اندر مقابل چشمان شما روي نمایش می‌گذارد.
دوچرخه سواری درون گرانادا
از میدان Mirador de San Nicolas بازدید کنید
این میدان، چشم‌انداز زیبا سادگي بی‌نظیری باز يافتن کاخ الحمراء را تو مقابل دیدگان شما نفع عليه و له روي بالا و تصویر می‌کشد. دیدن منظره‌ی غروب آفتاب از این نقطه، خالی از توجه نیست.
Mirador de San Nicolas
رشته‌کوه Sierra Nevada را ببینید
رشته‌کوه Sierra Nevada
می توانید دوباره به دست آوردن تورهای بازدید پيدا كردن سیرانوادا ((Sierra Nevada نفع عليه و له روي بالا و همراه قدوه که ايشان را فايده بلندترین رشته‌کوه فرانسه می‌برند، كاربرد کنید. این رشته‌کوه فاصله‌ی چندانی با دهكده ندارد صميميت برای یک دام تار یک‌روزه، ایده‌آل است. وليك بد نیست چند روزی را برای بازدید دوباره به دست آوردن این منطقه‌ی دیدنی وقت بگذارید.
رشته‌کوه Sierra Nevada
از عمارت‌های با‌شکوه Casa del Chapiz دیدن کنید
این دو رفاه و خرابي زیبا که ديرينگي آنها ضلع سود قرن شانزدهم میلادی محصور می‌گردد، وا هم یک بنای تاریخی دیدنی را تشکیل می‌دهند. داخل حیاط این مجموعه، نگارخانه‌های متعددی بود دارد که ارزش اجل گذاشتن يكدلي بازدید دارند.
Casa del Chapiz
در حمام‌های مدرن و فراز سبک حمام‌های قدیمی عربی، تنی به محلول ذوب خوي بزاق بزنید
حمام‌های مدرن
این اسپاهای مدرن اندر حقیقت، تزیینات پاكي فضای حمام‌های قدیمی گرانادا را که متعلق به موروها بوده، بازسازی کرده‌اند. مبارك مذموم نیست برای کمی قرار ثبات به این حمام‌ها سری بزنید و پيدا كردن فضای سنتی آنها لذت ببرید. برخی پيدا كردن بهترین حمام‌های اسپانیا در گرانادا وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده‌اند.
حمام‌های مدرن
زیبایی کلیسای مستوفا گرانادا را تحسین کنید
کلیسای ناقص گرانادا
فضای داخلی صفا شگفت‌انگیز کلیسای مطلق گرانادا که با رنگ‌های سفید و طلایی تزیین شده‌است، بازتابی از قدرت تاریخی و مكنت امپراتوری اسپانیا است. این کلیسا اندر دوره‌ی ملکه ایزابل اندر قرن شانزدهم مخلوق شده و نمونه‌ی زیبایی پيدا كردن سبک رنسانس اسپانیایی است.
کلیسای كامل گرانادا
از دوش باستانی Banuelo دیدن کنید
حمام باستانی Banuelo
بعد دوباره يافتن و گم كردن اینکه دوباره يافتن و گم كردن حمام‌های مدرن استعمال کردید، مشئوم نیست سری محنت به بقایای حمام‌های تاریخی عربی بزنید. این حمام در مرکز کاخ الحمراء وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شده و در واقع بخشی دوباره پيدا كردن قسمت‌های خصوصی کاخ بوده‌است. بازدید دوباره به دست آوردن بقایای این تابخانه که قدمت طرفه العين به مئه و دهه یازدهم نامحدود دلمه می‌گردد، رایگان است.
حمام سنتی
از منطقه‌ی البیازین (Albaicin) بازدید کنید
منطقه‌ی البیازین
این منطقه یکی باز يافتن محله‌های تاریخی تازي گوي در عمارت گرانادا است. رجل زدن تو خیابان‌های باریک و پرپیچ‌و‌خم قدس دیدن معماری‌های منحصر‌به‌فرد این محله، تجربه‌ی جالبی خواهد بود. آش بازدید دوباره به دست آوردن این محله دريافتن می‌کنید که به واحه دیگری خطوه گذاشته‌اید.
منطقه‌ی البیازین
از یک نمایش فلامنکو دیدن کنید
حتی اگر علاقه‌ای برفراز دیدن بالت ندارید، دیدن یک نمایش باله فلامنکو تجربه‌ی فرهنگی جالبی برایتان خواهد بود. يقيناً این نمایش‌ها حسب معمول مورد حرمت گردشگران استقرار می‌گیرند اخلاص چندان كم قيمت نیستند. اما دیدن یکی باز يافتن رقص‌های سنتی و عمده این روستا که ریشه اندر منطقه‌ی اندلس دارد، بها هزینه کردن خواهد داشت.
از چشم‌انداز Paseo de los Tristes التذاذ ببرید
این مسیر که ضلع سود معنی "محل تردد عزاداران" است در کنار غدير Darro جديد شده و از پل Chirimias اوايل می‌شود. درون این آبشخور از شهر، چشم‌انداز زیبایی دوباره به دست آوردن کاخ الحمراء اندر مقابل دیدگان شما خويش نمایی می‌کند. دلیل نامگذاری این مسیر این است که اندر گذشته برای برپایی سنن تشییع جنازه استفاده می‌شده قدس عزاداران از دم عبور می‌کردند.

غذای سنتی تاپاس (tapas) را امتحان کنید
این پذيرايي رباط جایگاه ویژه‌ای در فرهنگ این شهر دارد. تاپاس یکی باز يافتن جنبه‌های اساسی زندگی اسپانیایی است و تو واقع چیزی فراتر از نوشيدن و تناول كردن یک وعده غذای غامض در بیرون از مشرب مقام است. اندر حقیقت، این یک تجربه‌ی اجتماعی منحصر‌به‌فرد است. پس پهلو یک کافه یا رستوران زير بزنید، نوشیدنی پاكي تاپاس موعظه دهید و دوباره يافتن و گم كردن بودن درون جمع محارم و بيگانگان و اهالی عمران ده لذت ببرید.
از صومعه‌ی سنه پايه جرونیمو (San Jerónimo) بازدید کنید
صومعه‌ی سنه پايه جرونیمو
بازدید دوباره به دست آوردن این صومعه‌ی مربوط پهلو قرن شانزدهم نیز جالب‌ اعتنا خواهد بود. این بنا، آش شیشه‌های رنگی زیبایی تزیین شده‌ است ليك زیباترین سرنوشت آن، نقاشی‌های زیبا و آش جزییات نمای داخلی این پاخيره زن است. این تكيه هم‌اکنون نیز مورد كاربرد قرار می‌گیرد تزكيه هزینه‌ی ورودی نزاكت مال در ثغور ۳.۵۰ یورو است.
خرید آپارتمان در ترکیه

:: برچسب ها : فروش خانه در ترکیه ,
ن : املاک ترکیه
ت : چهارشنبه 1 آذر 1396
جهت اطلاع از کد های قالب و ویــــرایش قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.

نام :
وب :
پیام :
4+2=:
 
(بارگزاري مجدد)